Klasyfikacja punktowa po II edycji - Kobiety

 

Miejsce

Nazwisko  i imię

Miasto

Kraj

Punkty

1

BLUSZCZ Katarzyna

Bełchatów

Polska

400

2

KOTLICKA Beata

Piotrków Tryb.

Polska

396

3

ZDUŃCZYK Sylwia

Łódź

Polska

392

4

BINIEWICZ Renata

Łęczyca

Polska

388

5

STASIAK Olga

Bełchatów

Polska

368

6

MALINOWSKA Karolina

Michałów

Polska

193

7

NOWICZ Zuzanna

Sulejów

Polska

192

7

PAŁASZYŃSKA Beata

Bydgoszcz

Polska

192

9

MICHALSKA Marta

Bełchatów

Polska

190

10

JERCZYŃSKA Julia

Piotrków Tryb.

Polska

100

10

SZUBA-ŁATA Klaudia

Rudnik

Polska

100

12

KOWALCZYK Małgorzata

Dobroń

Polska

99

12

MOŚKO Karolina

Poznań

Polska

99

14

LIMANOWSKA Olga

Warszawa

Polska

98

14

PRZYGODA Urszula

Łowicz

Polska

98

16

SIANOS Katarzyna

Podlubien

Polska

97

17

MAZERANT Karolina

Łódź

Polska

96

18

MARCINIAK Aleksandra

Twardogóra

Polska

95

18

WIETRZYŃSKA Agnieszka

Międzyrzecz

Polska

95

20

JAROS Anna

Sulejów

Polska

94

20

NIEDZIÓŁKA Agata

Łódź

Polska

94

22

CEJNÓG Nadia

Bełchatów

Polska

93

22

PAJĄK Anna

Łódź

Polska

93

24

JURA Martyna

Piotrków Tryb.

Polska

92

24

PAWLIK Marta

 

Polska

92

26

KRAWCZYK Ela

Piotrków Tryb.

Polska

91

26

NIEDZIÓŁKA Małgorzata

Łódź

Polska

91

28

DEMBSKA Aleksandra

Bełchatów

Polska

89

28

JAKUBCZAK Paulina

Łódź

Polska

89

30

FRĄTCZAK Paulina

Łódź

Polska

88

31

PEREK Sylwia

Zgierz

Polska

87

 

Klasyfikacja punktowa po II edycji - Mężczyźni

 

Miejsce

Nazwisko  i imię

Miasto

Kraj

Punkty

1

LIPIŃSKI Tomasz

Chełm

Polska

556

2

BUŁECZKA Paweł

Zduńska Wola

Polska

498

3

LASKOWSKI Tomasz

Stargard

Polska

494

4

PAWLOWICZ Aleksander

Warszawa

Polska

477

5

PŁÓCIENNIK Piotr

Łódź

Polska

470

6

JANUSZEWSKI Andrzej

Warszawa

Polska

446

7

JACIUBEK Adrian

Blachownia

Polska

386

8

DANIELEWICZ Maciej

Wola Moszczenicka

Polska

368

9

BABIICHUK Ihor

Twardogóra

Ukraina

364

10

HENDZLIK Jakub

Łódź

Polska

355

11

LISOWSKI Aleksander

Łódź

Polska

340

12

JACIUBEK Albert

Starowa Góra

Polska

332

13

GŁOWACKI Kamil

Wola Moszczenicka

Polska

330

14

OWCZARCZYK Jarosław

Ozorków

Polska

312

15

MIKOŁAJCZYK Piotr

Karlin

Polska

298

16

BINIEWICZ Sławomir

Łęczyca

Polska

296

17

JANUSZEWSKI Bartosz

Warszawa

Polska

295

18

MIKOŁAJCZYK Igor

Karlin

Polska

290

19

NIEDZWIECKI Przemysław

Piotrków Tryb.

Polska

262

20

NEJMAN Marcin

Sulejów

Polska

256

21

ADAMSKI-HEIN Andrzej

Piotrków Tryb.

Polska

211

22

KUPIS Łukasz

Kielce

Polska

200

23

GOŁĘBIOWSKI Bogdan

Ruda Śląska

Polska

194

24

KRAJCZYŃSKI Przemysław

 

Polska

192

24

SOBOCIŃSKI Karol

Poznań

Polska

192

26

PRYKOWSKI Tomasz

Łódź

Polska

188

27

KACPERSKI Jacek

Buczek

Polska

185

28

GOŁĘBIOWSKI Konrad

Ruda Śląska

Polska

184

29

ILNICKI Dariusz

Kraków

Polska

182

30

BAGIŃSKI Ryszard

Sulejów

Polska

180

31

AGIER Mateusz

Tuszyn

Polska

178

32

BISKUP Mariusz

Sulejów

Polska

176

32

WÓJCIK Łukasz

Tuszyn

Polska

176

34

GOŁĘBIOWSKI Tomasz

Ruda Ślaska

Polska

172

34

JANISZEWSKI Grzegorz

Warszawa

Polska

172

36

SZYDŁOWSKI Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

168

37

MERK Mariusz

Sulejów

Polska

166

38

NAJDEREK Michał

Chodzież

Polska

164

39

SIDORKO Tomasz

Piotrków Tryb.

Polska

163

40

CHWAŁOWSKI Adam

Piotrków Tryb.

Polska

162

41

OLEKSIŃSKI Grzegorz

Piotrków Tryb.

Polska

160

42

GUMIŃSKI Piotr

Piotrków Tryb.

Polska

158

42

PALUSZCZAK Damian

Kamieńsk

Polska

158

44

OLAS Piotr

Rozprza

Polska

155

45

ŁĄCKI Łukasz

Nowy Dwór Maz.

Polska

154

45

ŻYLSKI Janusz

Wieliczka

Polska

154

47

KACPERSKI Kamil

Piotrków Tryb.

Polska

153

48

HUK Mateusz

Chełm

Polska

152

49

KAJA Robert

Wieluń

Polska

150

50

JEŻYCKI Orest

Piotrków Tryb.

Polska

148

51

BIEGAŃSKI Bogumił

Gdynia

Polska

147

52

JAGODZIŃSKI Dariusz

Piotrków Tryb

Polska

142

52

WIŚNIOWSKI Mirosław

Kraków

Polska

142

54

BENDINGER Krzysztof

Łódź

Polska

141

55

GRUSZECKI Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

140

56

ŁUCZYŃSKI Tomasz

Piotrków Tryb.

Polska

135

57

PIETRZYK Szymon

Piotrków Tryb.

Polska

124

58

KAZUŁA Jakub

Piotrków Tryb.

Polska

100

59

KOZŁOWSKI Artur

Piotrków Tryb.

Polska

98

59

TOMASZKIEWICZ Łukasz

Łowicz

Polska

98

61

WÓJCIK Wiktor

Smardzewice

Polska

97

62

BELEICHYK Volodymyr

Piotrków Tryb.

Polska

96

63

HOŁUB Jakub

Rzeszów

Polska

93

63

KUBISZYN Tobiasz

Lubaczów

Polska

93

65

KASYLYSHYN Mykola

Piotrków Tryb.

Polska

92

66

MISKA Daniel

Myślenice

Polska

91

67

GŁOWACKI Dawid

Piotrków Tryb.

Polska

90

68

RUSEK Maciej

Piotrków Tryb.

Polska

89

69

CŁAPKA Piotr

Sieradz

Polska

88

70

ZAKRZEWSKI Bartłomiej

Piotrków Tryb.

Polska

84

71

DAJCZ Daniel

Piotrków Tryb.

Polska

83

71

SOSZYŃSKI Robert

Łódź

Polska

83

73

KUBISZYN Mateusz

Lubaczów

Polska

82

73

PIETRUSIEWICZ Kamil

Piotrków Tryb.

Polska

82

75

SIANOS Mariusz

Podlubien

Polska

81

76

GAWROŃSKI Piotr

Łódź

Polska

80

77

BĘDASIK Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

78

78

RUM Maciej

Andrespol

Polska

77

78

SZUKALSKI Maciej

Ozorków

Polska

77

80

ŁUCHNIAK Jakub

Łódź

Polska

76

81

KWAŚNIAK Emil

Łódź

Polska

75

82

ROZWANDOWICZ Piotr

 

Polska

74

83

KRAŚ Grzegorz

Piotrków Tryb.

Polska

73

84

KOZUBSKI Wojciech

Sulejów

Polska

71

85

URBAŃCZYK Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

70

86

BENDINGER Krystian

Wola Grzymkowa

Polska

68

87

KONRADI Ludwik

Piotrków Tryb.

Polska

67

87

SUCHOCKI Robert

Łódź

Polska

67

89

DUSZA Sebastian

Bujny

Polska

66

90

JAGODZIŃSKI Damian

Łódź

Polska

64

90

PIETRAS Marcel

Grabica

Polska

64

92

RATAJCZYK Jarosław

Piotrków Tryb.

Polska

63

92

SZTAJEROWSKI Jacek

Łódź

Polska

63

94

JODKA Tomasz

Piotrków Tryb.

Polska

61

94

KARLSON Robert

Piotrków Tryb.

Polska

61

96

USZYŃSKI Krzysztof

Piotrków Tryb.

Polska

60

97

KARLSON Marcin

Przygłów

Polska

59

98

BALCERZYK Michał

Raków Duży

Polska

58

 

Klasyfikacja punktowa po I edycji - Kobiety

Miejsce

Nazwisko  i  imię

Miasto

Kraj

Punkty

1

BLUSZCZ   Katarzyna

Bełchatów

Polska

200

2

KOTLICKA   Beata

Piotrków   Tryb.

Polska

198

3

ZDUŃCZYK   Sylwia

Łódź

Polska

196

4

BINIEWICZ   Renata

Łęczyca

Polska

194

5

PAŁASZYŃSKA   Beata

Bydgoszcz

Polska

192

6

SZUBA-ŁATA   Klaudia

Rudnik

Polska

100

7

MOŚKO   Karolina

Poznań

Polska

99

8

PRZYGODA   Urszula

Łowicz

Polska

98

9

SIANOS   Katarzyna

Podlubien

Polska

97

10

MALINOWSKA   Karolina

Michałów

Polska

96

11

WIETRZYŃSKA   Agnieszka

Międzyrzecz

Polska

95

12

JAROS   Anna

Sulejów

Polska

94

13

PAJĄK   Anna

Łódź

Polska

93

14

JURA   Martyna

Piotrków Tryb.

Polska

92

15

KRAWCZYK   Ela

Piotrków Tryb.

Polska

91

16

STASIAK   Olga

Bełchatów

Polska

90

17

JAKUBCZAK   Paulina

Łódź

Polska

89

 

Klasyfikacja punktowa po I edycji - Mężczyźni

 

Miejsce

Nazwisko  i  imię

Miasto

Kraj

Punkty

1

LIPIŃSKI   Tomasz

Chełm

Polska

283

2

LASKOWSKI   Tomasz

Stargard

Polska

249

3

BUŁECZKA   Paweł

Zduńska Wola

Polska

200

4

PŁÓCIENNIK   Piotr

Łódź

Polska

198

5

JACIUBEK   Adrian

Blachownia

Polska

196

6

PAWŁOWICZ   Aleksander

Warszawa

Polska

194

7

SOBOCIŃSKI   Karol

Poznań

Polska

192

8

BABIICHUK   Ihor

Twardogóra

Ukraina

190

9

DANIELEWICZ   Maciej

Wola Moszczenicka

Polska

188

10

JANUSZEWSKI   Andrzej

Warszawa

Polska

186

11

LISOWSKI   Aleksander

Łódź

Polska

182

12

BAGIŃSKI   Ryszard

Sulejów

Polska

180

13

AGIER   Mateusz

Tuszyn

Polska

178

14

WÓJCIK   Łukasz

Tuszyn

Polska

176

15

NIEDZWIECKI   Przemysław

Piotrków Tryb.

Polska

174

16

JANISZEWSKI   Grzegorz

Warszawa

Polska

172

17

JACIUBEK   Albert

Starowa Góra

Polska

170

18

SZYDŁOWSKI   Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

168

19

GŁOWACKI   Kamil

Wola Moszczenicka

Polska

166

20

NAJDEREK   Michał

Chodzież

Polska

164

21

CHWAŁOWSKI   Adam

Piotrków Tryb.

Polska

162

22

PALUSZCZAK   Damian

Kamieńsk

Polska

158

23

OWCZARCZYK   Jarosław

Ozorków

Polska

156

24

ŁĄCKI   Łukasz

Nowy Dwór Maz.

Polska

154

25

HUK   Mateusz

Chełm

Polska

152

26

KAJA   Robert

Wieluń

Polska

150

27

MIKOŁAJCZYK   Piotr

Karlin

Polska

148

28

MIKOŁAJCZYK   Igor

Karlin

Polska

146

29

BINIEWICZ   Sławomir

Łęczyca

Polska

144

30

WIŚNIOWSKI   Mirosław

Kraków

Polska

142

31

KAZUŁA   Jakub

Piotrków Tryb.

Polska

100

32

TOMASZKIEWICZ   Łukasz

Łowicz

Polska

98

33

WÓJCIK   Wiktor

Smardzewice

Polska

97

34

BELEICHYK   Volodymyr

Piotrków Tryb.

Polska

96

35

HENDZLIK   Jakub

Łódź

Polska

95

36

KACPERSKI   Jacek

Buczek

Polska

94

37

KUBISZYN   Tobiasz

Lubaczów

Polska

93

38

KASYLYSHYN   Mykola

Piotrków Tryb.

Polska

92

39

MISKA   Daniel

Myślenice

Polska

91

40

BISKUP   Mariusz

Sulejów

Polska

90

41

CŁAPKA   Piotr

Sieradz

Polska

88

42

MERK   Mariusz

Sulejów

Polska

87

43

NEJMAN   Marcin

Sulejów

Polska

86

44

SIDORKO   Tomasz

Piotrków Tryb.

Polska

85

45

GUMIŃSKI   Piotr

Piotrków Tryb.

Polska

84

46

SOSZYŃSKI   Robert

Łódź

Polska

83

47

KUBISZYN   Mateusz

Lubaczów

Polska

82

48

SIANOS   Mariusz

Podlubien

Polska

81

49

OLAS   Piotr

Rozprza

Polska

80

50

OLEKSIŃSKI   Grzegorz

Piotrków Tryb.

Polska

79

51

BĘDASIK   Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

78

52

SZUKALSKI   Maciej

Ozorków

Polska

77

53

BIEGAŃSKI   Bogumił

Gdynia

Polska

76

54

KWAŚNIAK   Emil

Łódź

Polska

75

55

ROZWANDOWICZ   Piotr

 

Polska

74

56

KRAŚ   Grzegorz

Piotrków Tryb.

Polska

73

57

BENDINGER   Krzysztof

Łódź

Polska

72

58

KOZUBSKI   Wojciech

Sulejów

Polska

71

59

URBAŃCZYK   Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

70

60

JAGODZIŃSKI   Dariusz

Piotrków Tryb

Polska

69

61

GRUSZECKI   Łukasz

Piotrków Tryb.

Polska

68

62

SUCHOCKI   Robert

Łódź

Polska

67

63

KACPERSKI   Kamil

Piotrków Tryb.

Polska

66

64

ŁUCZYŃSKI   Tomasz

Piotrków Tryb.

Polska

65

65

JAGODZIŃSKI   Damian

Łódź

Polska

64

66

RATAJCZYK   Jarosław

Piotrków Tryb.

Polska

63

67

PIETRZYK   Szymon

Piotrków Tryb.

Polska

62

68

KARLSON   Robert

Piotrków Tryb.

Polska

61

69

USZYŃSKI   Krzysztof

Piotrków Tryb.

Polska

60

70

KARLSON   Marcin

Przygłów

Polska

59

71

BALCERZYK   Michał

Raków Duży

Polska

58

 

 

 

Punktacja biegu na 6 km – „Seria PRIME

 1 miejsce – 100 pkt.,

2 miejsce – 99 pkt.,

3 miejsce – 98 pkt,

4 miejsce – 97 pkt.

[ ...]

97 miejsce – 4 pkt.,

98 miejsce – 3 pkt.,

99 miejsce – 2 pkt.,

100 miejsce – 1 pkt.

Punktacja biegu na 12 km - „Seria PRIME

1 miejsce – 200 pkt.,

2 miejsce – 198 pkt.,

3 miejsce – 196 pkt.,

4 miejsce – 194 pkt. 

[ ...]

97 miejsce – 8 pkt.,

98 miejsce – 6 pkt.,

99 miejsce – 4 pkt.,

100 miejsce – 2 pkt.

 

Dany Uczestnik może wystartować w dowolnym biegu „Serii PRIME” i zbiera punkty do klasyfikacji generalnej i Nagrody Głównej.

Uczestnik może wystartować w jednej edycji w dwóch biegach.

W biegu na 6 km i 12 km w „Serii PRIME” prowadzone są klasyfikacje wiekowe. Wiek Uczestnika liczony jest w danym roku kalendarzowym rozgrywanego biegu.

 

Kategorie wiekowe – Mężczyźni

M-20 (wiek 16-29 lat)

rocznik 2003 – 1990

M-30 (30-39 lat)

rocznik 1989 – 1980

M-40 (40-49 lat)

rocznik 1979 – 1970

M-50+ (50 lat i więcej)

rocznik 1969 – i starsi

Kategorie wiekowe – Kobiety

K-20 (wiek 16-29lat)       

rocznik 2003 – 1990

K-30 (30-39 lat)

rocznik 1989 – 1980

K-40 (40-49 lat)

rocznik 1979 – 1970

K-50+ (50 lat i więcej)      

rocznik 1969 – i starsi

  

Klasyfikacja generalna biegu „Serii Prime” nie dubluje się z klasyfikacjami wiekowymi.